Hakkımızda

   Firmamız, tezgah ve kaplama uygulamalarını kendi tesislerinde SAMSUNG, LG HI-MACS, HANEX, SOLİDCOR gibi tanınmış markaların solid akrilik masif levhalarını işleyerek gerçekleştirmektedir.

   Akrilik tezgah uygulamaları, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve özel döküm tekniği ile üretilen, %100 akrilik levhalardan yapılmaktadır. Akrilik, günümüzde çok kullanılan son derece hijyenik bir polimer türüdür. Özel kalıplarda basınç altında ve ısı etkisiyle imal edilir. İmalatında,

   Polimetilmetakrilat (PMMA) ile birlikte kullanılan Alüminyum-Tri-Hidrat (A.T.H) sayesinde yanmazlık özelliği gösterir. İçine ilave edilen renk, mineral ve diğer katkılarla doğal granit görünümünü alır.

   Akrilik, özellikle mutfak ve banyo tezgahlarında, teknelerde, fast-food, otel, hastane karşılama bankolarında, laboratuvar tezgahı ve kaplamalarında Alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen, en zor mimari detayları bile çağdaş çizgilere dönüştüren, estetik özelliği ve üstün performansı ile uygulamalarda sınırsız özgürlük sağlayan ideal bir yüzey malzemesidir.

   Üstelik, homojen ve esnek yapısı, gözeneksiz yüzeyi ve derz olmadan eklenmesiyle ile eksiz bir yapı oluşturarak üzerinde mikroorganizma barınmasını engeller. 60′ dan fazla renk ve doku seçeneği sunar. Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir , rengi solmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir.